Par uzņēmumu

Mēs dzīvojam mobilitātes un saistītu ekonomiku laikmetā. Laiks ir nauda, un mēs nevaram atļauties izniekot ne vienu, ne otru. Neatkarīgi no tā, vai pārstāvam uzņēmumu vai esam privātpersonas, mēs vēlamies saņemt tādus pakalpojumus un risinājumus, kas mūs neapgrūtina un ļauj fokusēties uz mūsu mērķiem. Vienlaikus mēs vēlamies justies droši un kontrolēt situāciju.

Visu iepriekš minēto mēs ņēmām vērā, dibinot finanšu tehnoloģiju uzņēmumu “WestStein”, radot mūsu zīmolu un izstrādājot produktus. Mēs atgriezāmies pie finanšu pakalpojumu pamatiem un apvienojām tos ar jaunajām tehnoloģijām un klientu vajadzībām. Mazāk sarežģījumu, lielāka caurskatāmība un elastība, izdevīgākas cenas un pilnīga pārvaldība tiešsaistē. Mēs uzskatām, ka finanšu produktiem ir jākalpo klientiem, nevis otrādi.

“WestStein” nodrošina savus pakalpojumus sadarbībā ar “Prepaid Financial Services” (PFS). PFS tika dibināts 2008. gadā un tā galvenā mītne atrodas Londonā. PFS darbību regulē un reglamentē Lielbritānijas Finanšu uzraudzības iestāde (Financial Conduct Authority). Turklāt PFS ir “Mastercard” un elektroniskās naudas iestādes licences turētājs. PFS pieder un to pārvalda vairāku personu grupa, kurai ir gadu desmitiem ilga pieredze maksājumu karšu pakalpojumu un banku tehnoloģiju jomā. PFS klienti ir “Nikon”, “Adidas”, “JPMorgan Chase”, kā arī daudzi citi uzņēmumi un valsts iestādes. Uzziniet vairāk www.prepaidfinancialservices.com.

Vērtības


Drošība un darbības atbilstība

Mūsu galvenā prioritāte ir mūsu klientu līdzekļu drošība. Tāpēc mēs īstenojam visaugstākos tehnoloģiskos standartus, lai garantētu drošību, kā arī ievērojam ar nozari saistītos normatīvos aktos.


Digitāli pieejami un bez robežām

Nodrošinot augstus darbības atbilstības standartus, mēs izstrādājam savus produktus un pakalpojumus tā, lai tos pilnībā varētu pārvaldīt digitālā vidē un tie sniegtu piekļuvi globālajiem finanšu norēķinu tirgiem.


Orientēšanās uz klientu un skaidra komunikācija

Mēs iedvesmojamies no mūsu klientu vajadzībām un prasībām — uzņēmumiem un privātpersonām, kas aktīvi un dinamiski darbojas mūsdienu pasaulē, kurā valda brīva kapitāla un darbaspēka aprite.

 

Mūsu finanšu produkti un pakalpojumi ir skaidri un caurskatāmi, viegli saprotami, pielāgoti klienta vajadzībām un bez slēptām maksām. Mēs, ciktāl tas iespējams, ierobežojam birokrātiju, vienlaikus ievērojot saistītos normatīvos aktus.

Zīmols


Mūsu nosaukums un logotips atspoguļo mūsu uzņēmuma, klientu un Latvijas kā valsts pamatvērtības: atvērtību un stabilitāti, piederību kam plašākam — Rietumu pasaulei, tās ekonomikai un kultūrai.

Nosaukumu “WestStein” veido vārds “West” (tulkojumā no angļu valodas – rietumi, rietumu), lai atspoguļotu kustību (jo Latvija ir daļa no Eiropas Savienības un plašākā mērogā – Rietumu puslodes), kā arī vārds “Stein” (tulkojumā no vācu valodas — akmens), lai apzīmētu stabilitāti, uzticamību un pārbaudītas tehnoloģijas un pieeju, kas ir mūsu finanšu risinājumu pamatā.

Mūsu logotips, kas atspoguļo kompasu, simbolizē kustību, atvērtību un tehnoloģijas. Pat modernajā GPS laikmetā kompass joprojām ir uzticams un viegli izmantojams rīks, kas ir nepieciešams ikvienam pasaules apceļotājam. Tādējādi ar kompasa kā simbola palīdzību mēs uzsveram vēstījumu, ka “WestStein” finanšu risinājumi gan uzņēmumiem, gan privātpersonām vienmēr būs ērti, pieejami un uzticami ikdienas gaitās lietojami instrumenti.
 

Misija

Visa pamatā ir vienkāršība, un mūsu klientu vajadzības ir mūsu iedvesma. Mēs uzskatām, ka finanšu tehnoloģiju jeb “FinTech” nozare kas vairāk nekā tikai uz tehnoloģijas un pakalpojumi, tā ir arī kopiena— uzņēmumi un privātpersonas. Tāpēc tehnoloģijām un finanšu pakalpojumiem ir jākalpo kopienai, nevis otrādi. Mūsu produktiem un risinājumiem nav robežu. Mēs ievērojam noteikumus, lai nodrošinātu augsta līmeņa darbības atbilstību, kā arī augstus klientu apkalpošanas un drošības standartus, vienlaikus īstenojot inovācijas un piedāvājot efektīvus un digitālus finanšu produktus, kas sniedz lielākas ērtības, vairāk kontroles un izdevīgākas cenas.

Vīzija

SIA “WestStein” mērķis ir nodrošināt inovatīvus, elastīgus un alternatīvus finanšu risinājumus, sniedzot gan uzņēmumiem, gan privātpersonām iespēju gūt labumu no “FinTech” inovācijām un piedalīties globālajā finanšu tirgū un sistēmā. Mūsu risinājumu pamatā ir inovatīvas tehnoloģijas un mūsu klientu vajadzības.

 

Vadība

SIA “WestStein” ir dibinājusi un to vada banku nozarē, starptautiskajās attiecībās, jaunajās tehnoloģijās un uzņēmējdarbības jomā pieredzējusi komanda. Tas mums nodrošina padziļinātu izpratni par nozari un klientu vajadzībām, kā arī sniedz iespēju piedāvāt pakalpojumus ar vislielāko pievienoto vērtību.

 

Fjodors Levikovs

līdzdibinātājs un valdes loceklis

Kopš 2012.gada Fjodors finanšu nozarē ir ieņēmis dažādus amatus. Viņam ir pieredze starptautiskajās un korporatīvajās attiecībās. Lielākā daļa viņa profesionālās pieredzes ir saistīta ar vācu valodā runājošiem tirgiem, un viņš ir ieguvis augstāko izglītību Lielbritānijā.

Fjodora ieguldījums uzņēmumā ir viņa izpratne par jaunajām tehnoloģijām un to sniegtajām iespējām. Tādējādi viņš vienmēr tiecas īstenot inovācijas un radīt jaunus risinājumus, kā arī izveidot jaunas partnerattiecības, lai uzlabotu produktus.

fedor.levikov@weststeincard.com

Fedor Levikov | LinkedIn

 

Signe Kalniņa

valdes locekle

Signe ir darbojusies banku nozarē kopš deviņdesmito gadu beigām. Tādējādi viņa ir uzkrājusi lielu pieredzi gan darbā ar korporatīvajiem, gan privātajiem klientiem. Aizvadīto desmit gadu laikā Signe ir strādājusi starptautiskajos tirgos, īpaši pievēršoties korporatīvajiem klientiem, un ieguvusi padziļinātu izpratni par to prasībām un vajadzībām.

Viņas konstruktīvā un uz risinājumiem vērstā pieeja sakņojas apgūtajā izglītībā: Signe vispirms ieguva bakalaura grādu inženierzinātnēs, bet pēc tam pievērsās banku lietu un vadības studijām.

signe.kalnina@weststeincard.com

Signe Kalniņa | LinkedIn